Mesh

Cena Zamów
Mesh


Więcej informacji

Materiał mesh idealnie nadaje się na wielkopowierzchniowe reklamy, otwarte konstrukcje gdzie wieje wiatr. Materiał przepuszcza powietrze, jest lekki. Małe sploty oczek dają doskonały wygląd obrazu. Wybór rozmiaru większego niż szerokość roli 3,1m, oznacza akceptację łączenia bytów. 

Wyróżnia się unikalną strukturą. Posiada charakterystyczne właściwości użytkowe. Siatka mesh powstaje na bazie tworzywa sztucznego, najczęściej PCV. Szczególną właściwością tego materiału jest nietypowa budowa powierzchni. Pokrywa ją drobna, siateczkowa faktura, która gwarantuje z jednej strony pełną widoczność, z drugiej zaś zapewnia dobre krycie. Oznacza to, że elementy, także wnętrza, znajdujące się za przeszkleniami pokrytymi siatką mesh są całkowicie niewidoczne z zewnątrz. Materiał obniża przepuszczalność promieni słonecznych. Stanowi więc dobrą barierę dla promieniowania słonecznego we wnętrzach.

Charakterystyczna struktura produktu pozwala na swobodny przepływ powietrza, co zdecydowanie utrudnia zerwanie siatki i ogranicza do minimum ryzyko wystąpienia tzw. efektu żagla. Materiał może być dzięki temu wykorzystywany na rusztowaniach oraz elewacjach budynków. Lekkość produktu pozwala na łatwy montaż, a przy tym siatka odznacza się szczególną wytrzymałością mechaniczną. Materiał jest odporny nie tylko na przedarcia, lecz także na wilgoć, wodę, zmiany temperatury oraz promieniowanie UV. Oznacza to, że przez długi czas zachowuje swoje estetyczne walory.

Przygotowujemy materiał w wariantach wielkoformatowych, wykorzystujemy do tego druk solwentowy, UV lub lateksowy. Każdy model rozwiązania cechuje się odmiennymi wartościami rozdzielczości, odpowiednio 300, 600 i 1200 dpi. Produkt powstaje na materiale o szerokości 3,2 m. Wykonujemy przedmioty o ogólnej powierzchni już od kilku metrów kwadratowych. Zwracamy uwagę na dokładne odwzorowanie kolorów oraz konturów, na co pozwalają nam nowoczesne maszyny poligraficzne.

Zastosowanie: dzięki właściwościom przepuszczającym światło i powietrza siatka Mesh ma swoje zastosowanie przy największych realizacjach reklamowych, montowana na zewnątrz o nieograniczonym rozmiarze na budynkach, rusztowaniach, elewacjach biurowców i centrach handlowych.

OBLICZ CENĘ PRODUKTU
1.00 - 500.00
1.00 - 500.00

Newsletter

Zapisz swój adres e-mail aby otrzymywać informację o nowościach i promocjach w serwisie.