Baner

Cena Zamów
Baner


Więcej informacji

RODZAJE BANERÓW: najpopularniejsze i zarazem najtańsze "laminowane PCV"(510g); "powlekane" o podwyższonej wytrzymałości (510g); najmocniejszy "Blockout" (nie przepuszcza światła - 650g), oraz najlepszy jakościowo baner Ferrari 456g do zastosowań wewnętrznych jak i outdoor.
Baner dwustronny drukowany jest na banerze "Blockout" 650g do szerokości 150 cm. Baner dwustronny o szerokości większej niż 150 cm wykonywany jest na zasadzie łączenia dwóch banerów. Obecnie nie wykonujemy banerów, gdy obydwa boki przekraczają wymiar 3,1m. Nie łączymy brytów. 

BANER ODBLASKOWY. Szczególny efekt po zmroku - nowa forma reklamy!

Dodatkowo można ochronić wydruk przed promieniami słońca - PŁYNNYM LAMINATEM NA BANER! 

Kiedy reklama musi nabrać odpowiednio dużych rozmiarów, doskonałym rozwiązaniem są banery reklamowe.

Drukarnia ma do zaoferowania także baner dwustronny.
Baner z zadrukiem dwustronnym pozwala na zadrukowanie obu stron materiału tą samą lub dwoma różnymi grafikami. Jest to niezwykle praktyczna i efektowna forma reklamy. Banner dwustronny drukujemy na materiale blockout 650g.          

Zachęcamy do wyboru wydruku większej ilości produktów, przy większych nakładach istnieje możliwość negocjacji cen - co pozwoli Państwu osiągnąć lepsze efekty marketingowe i informacyjne. W przypadku, gdy nie posiadają Państwo własnego projektu lub nie wiedzą jak go przygotować polecamy skorzystanie z pomocy naszych grafików. Przygotują gotową do druku propozycję w bardzo atrakcyjnej cenie.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

OBLICZ CENĘ PRODUKTU
1.00 - 500.00
1.00 - 500.00

Newsletter

Zapisz swój adres e-mail aby otrzymywać informację o nowościach i promocjach w serwisie.