Ulotki

Cena Zamów
Ulotki


Więcej informacji

Ulotki informują o wydarzeniach lub ofercie, którą chcemy zaprezentować naszym klientom, gościom lub odbiorcom. Stanowią ekonomiczną alternatywę dla plakatu lub broszury.
Dzięki niewielkiemu formatowi mogą w przystępnej formie przestawiać Twoją ofertę turystyczną, aktualne menu, informować o wydarzeniu, prezentować asortyment lub produkt.
Oferowane przez Oferpress ulotki drukowane są na najwyższej jakości papierach powlekanych błyszczących bądź matowych. Używane przez nas farby sprawią, że druk zawsze będzie nasycony a kolory żywe. Ulotki wykonujemy w zależności od nakładu w technologii druku offsetowego jak i cyfrowego.

Ulotka jest drukiem służącym celom propagandowym i informacyjnym, przeznaczonym do szybkiego rozpowszechniania, o niewielkiej objętości, w tym przypadku w formie kartki zadrukowanej jedno, lub dwustronnie.  Przekazuje ona niezbędne informacje o działalności instytucji, firmy albo organizacji politycznej, lub zapowiada jakieś wydarzenie. Ulotki najczęściej informują o wydarzeniach kulturalnych (koncertach, repertuarze teatrów lub kin), wydarzeniach politycznych (wiecach, zgromadzeniach, marszach, protestach), zawierają informacje turystyczne, asortyment towarów lub usług, dane katalogowe bądź prospekty handlowe opisujące pojedynczy produkt lub ofertę firmy.

Zachęcamy do wyboru wydruku większej ilości produktów, przy większych nakładach istnieje możliwość negocjacji cen - co pozwoli Państwu osiągnąć lepsze efekty marketingowe i informacyjne. W przypadku, gdy nie posiadają Państwo własnego projektu lub nie wiedzą jak go przygotować polecamy skorzystanie z pomocy naszych grafików. Przygotują gotową do druku propozycję w bardzo atrakcyjnej cenie.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

OBLICZ CENĘ PRODUKTU

Newsletter

Zapisz swój adres e-mail aby otrzymywać informację o nowościach i promocjach w serwisie.