Wizytówki

Cena Zamów
Wizytówki


Więcej informacji

Wizytówki w swojej pierwotnej roli są nośnikiem danych kontaktowych.
Często jednak pełnią rolę wizerunkową lub reklamową.

Dobrze zaprojektowana wizytówka pracuje na nasz sukces o wiele dłużej niż nam się wydaje. W dyskretny sposób przypomina o naszych usługach, bądź ofercie.
Standardowym formatem wizytówki w Polsce jest format 90 na 50 mm. Nasza Drukarnia wykonuje wizytówki na papierze o gramaturze 350g matowym lub błyszczącym.

Wizytówka jest obecnie nieodzownym atrybutem każdej profesjonalnej firmy. Stanowi ona atrakcyjną, a zarazem bardzo treściwą formę prezentacji.

Wykonywane przez naszą drukarnię cyfrową wizytówki odznaczają się doskonałą jakością i barwnością, uzyskiwaną przy pomocy nowoczesnej techniki druku pełnokolorowego.


Formaty wizytówek
Standardowym formatem wizytówek w Polsce, stosowanym również przez większość sąsiadów naszego kraju, jest 90x50 mm.

Funkcje wizytówki
Wizytówki odgrywają bardzo istotną rolę w dzisiejszych czasach. Te niewielkie kartoniki z naszymi danymi są, bowiem pewnego rodzaju sposobem przedstawiania się w świecie biznesu. Dzięki nim pokazujemy bezpośrednio drugiej osobie, kim jesteśmy, jakie umiejętności posiadamy czy też, czym zajmuje się nasza firma, zatem są one swoistą reklama nas i naszej działalności.

Wizytówki wydają się być niezbędnym elementem podczas nawiązywania kontaktów biznesowych, gdyż ułatwiają one pozyskiwanie nowych klientów czy kontrahentów.

Ich konstrukcja i forma mogą wpłynąć na wzrost zainteresowania naszą firmą i umożliwić nam nawiązanie współpracy, co może przyczynić się do podniesienia dochodów naszego przedsiębiorstwa.


Wizytówki odgrywają również znaczącą rolę na różnego rodzaju spotkaniach czy konferencjach. Wówczas istnieje, bowiem możliwość nawiązania przydatnych w przyszłości kontaktów służbowych.

Dlatego też tak ważne jest to jak prezentują się nasze bilety wizytowe, gdyż stanowią one odzwierciedlenie nas i naszej działalności. Postarajmy się, zatem, aby były precyzyjne i przejrzyste, gdyż będą one swoistą formą reklamy.
Zbiór informacji

Wizytówki to główne źródło informacji, dotyczących nas i naszej firmy. Te małe papierowe kartoniki informują drugą osobę o tym, kim jesteśmy, gdzie pracujemy i czym się zajmujemy. Dzięki nim nasi potencjalni klienci czy kontrahenci mogą nas łatwo zapamiętać, ale również uzyskać dostęp do naszych danych teleadresowych, w razie chęci nawiązania z nami kontaktu.

Zachęcamy do wyboru wydruku większej ilości produktów, przy większych nakładach istnieje możliwość negocjacji cen - co pozwoli Państwu osiągnąć lepsze efekty marketingowe i informacyjne. W przypadku, gdy nie posiadają Państwo własnego projektu lub nie wiedzą jak go przygotować polecamy skorzystanie z pomocy naszych grafików. Przygotują gotową do druku propozycję w bardzo atrakcyjnej cenie.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.OBLICZ CENĘ PRODUKTU

Newsletter

Zapisz swój adres e-mail aby otrzymywać informację o nowościach i promocjach w serwisie.