Systemy rollup

Cena Zamów
Systemy rollup


Więcej informacji

1. Roll-up standard+ zawiera listwę zatrzaskową bez kleju, maszt wzmocniony, grube profile.
2. Roll-up premium jest najlepszym systemem dostępnym na rynku.

Wydruki wykonujemy na Blockoucie lub mat. Ferrari. Uwaga! Blockout jest materiałem, w którym krawędzie obrazu minimalne falują. Ferrari zapewnia najwyższą jakość wykonania. |
Projekt należy przygotować w CMYKu, 150 dpi, wymiar 1:1, zapisać jako pdf, jpg lub tiff z kompresją LZW.

Roll-up to elegancki i nowoczesny system reklamowy, którego podstawę tworzy wydrukowana na specjalnym materiale grafika zawinięta w aluminiową kasetę. Każdy stojak reklamowy jest prosty w montażu i nie zajmuje wiele miejsca. Łatwo i szybko można go schować lub rozłożyć. Kaseta wyposażona w 2 nóżki zbudowana jest z cienkich profili aluminiowych. W niej znajduje się ukryta wysokiej jakości listwa zatrzaskowa i mechanizm nawijający. Maszt jest podzielony na trzy elementy. Do mechanizmu dołączamy torbę transportową - pokrowiec. Roll up umożliwia szybką wymianę grafiki, a także możliwość dopasowania jej wielkości do indywidualnych potrzeb. Po zakończonej prezentacji grafika zamykana jest w poręcznej kasecie tak, aby nie uległa uszkodzeniu podczas transportu i przechowywania. Oferujemy wydruki na poniższych rodzajach materiałów, specjalnie dobranych do roll-upów. Są to:

- Rollup standard+ - baner o gramaturze 440 g/m2 z czarną przekładką nieprzepuszczającą światła. Mniej sztywny, może lekko zwijać się na krawędziach.

- Rollup premium - idealnie gładki, sztywny, kliszowy, matowy materiał o grubości 205 µm. Nie zwija się na bokach, zainstalowany w kasecie stoi prosto bez efektu falowania materiału. Nasycone kolory po wydruku.

Roll-up to doskonała forma wizualizacji firmy lub produktu, skutecznie wspierająca promocję. Systemy znajdują zastosowanie podczas konferencji, targów, spotkań promocyjnych, wystaw i eventów. Ich podstawową zaletą jest to, że przyciągają uwagę potencjalnych klientów i są niezwykle uniwersalne w zastosowaniu. Przy tym są niedrogie i bardzo trwałe. W naszej ofercie posiadamy dostępne 3 standardowe szerokości roll-upów: 80cm, 85cm, 100cm, 120cm, 150cm.Jeżeli jednak są Państwo zainteresowani innym rozmiarem lub modelem roll-upu, prosimy o kontakt z nami mailowo na adres oferpress@oferpress.pl mogą Państwo zapytać nas o ofertę na roll-up w niestandardowym rozmiarze (np. w szerokościach 200cm, 250cm) lub dwustronny. Druk na zupełnie nieprzepuszczającym światła materiale blockout pozwala na wykonanie roll-upu z grafiką po obu stronach konstrukcji. Sam blockout ma dużą wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Świetnie sprawdza się jako baner zewnętrzny typu outdoor. Należy jednak pamiętać, że roll-up jest wysoką konstrukcją (ma 2m wysokości), która może być narażona na podmuchy wiatru, a tym samym na zewnątrz może zostać przez nie przewrócona. Proszę także zwrócić uwagę na odpowiednie przygotowanie rozmiaru grafiki, która powinna zawierać nie tylko spady, ale stosunkowo duży margines na dole banera. Dzięki temu reklama będzie czytelna w każdym miejscu i estetyczna. W zamawianym zestawie otrzymają Państwo: wydruk, konstrukcję oraz torbę transportową.

Zachęcamy do wyboru wydruku większej ilości produktów, przy większych nakładach istnieje możliwość negocjacji cen - co pozwoli Państwu osiągnąć lepsze efekty marketingowe i informacyjne. W przypadku, gdy nie posiadają Państwo własnego projektu lub nie wiedzą jak go przygotować polecamy skorzystanie z pomocy naszych grafików. Przygotują gotową do druku propozycję w bardzo atrakcyjnej cenie.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

OBLICZ CENĘ PRODUKTU

Newsletter

Zapisz swój adres e-mail aby otrzymywać informację o nowościach i promocjach w serwisie.