Folia OWV

Cena Zamów
Folia OWV


Więcej informacji

Folia siateczkowa najczęściej używana do oklejania witryn szklanych. Od wewnątrz dobra widoczność, z zewnątrz nie widać wnętrza lokalu. Trwałość do 2 lat Max. szerokość roli 160cm, szerokość zadruku 152cm. Wybór większego rozmiaru oznacza akceptację podziału obrazu.

NOWOŚĆ - PŁYNNY LAMINAT ZABEZPIECZAJĄCY - Z GWARANCJĄ 3 lata!

Uwaga: należy dodawać spad nawet 1cm, bo folia OWV potrafi się kurczyć i rozszerzać pod wpływem temperatur!

FOLIE SAMOPRZYLEPNE
Oferujemy wydruk na foliach samoprzylepnych do zastosowań reklamowych zarówno w wersji mat, jak i uszlachetnione połyskiem, w technologii druku solwentowego. Folie monomeryczne sprawdzają się zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Bardziej elastyczne folie wylewane, często są spotykane w formie reklamy naklejonej na nierówne powierzchnie karoserii samochodów. Folie OWV to z kolei rozwiązanie przeznaczone dla okien. Folia “one way vision” sprawia, że zaklejone nią szyby stają się półprzezroczyste: z jednej strony uwagę zwraca grafika nadruku reklamy, częściowo zakrywając przestrzeń za szybą, jednocześnie umożliwiając czytelny obraz patrząc z drugiej strony szyby.
FOLIE MONOMERYCZNE
Folia samoprzylepna to uniwersalna powierzchnia reklamowa. Drukowanie na folii monomerycznej odbywa się w technologii solwentu. Do Państwa dyspozycji są folie mat oraz połysk. Stosowana jest czasem również na powierzchnie okienne. Folia z szarym klejem nadaje się zarówno do szyb jak i jest dobrym rozwiązaniem naściennym. W druku występuje również bardziej trwała folia polimerowa, jednak jej cena jest znacznie wyższa w stosunku do proponowanych zastosowań. Aby uszlachetnić wydruk na folii i nadać jej efekt połysku polecamy laminowanie. Uniwersalne zastosowanie oraz dobra trwałość nadruku sprawia, że wydruki wielkoformatowe na folii mają bardzo pozytywne opinie, a nasz sklep online pozwala wyprodukować je najtaniej na rynku.
FOLIE WYLEWANE
Nasza drukarnia oferuje również folie samochodowe. Folia wylewana z nadrukiem na samochód to trwała reklama, która podąży za każdym samochodem służbowym. Odpowiednia grubość jaką posiada folia wylewana pozwala na trwałe klejenie reklamy do karoserii pojazdu i jest o wiele bardziej wytrzymała na warunki atmosferyczne niż folia monomeryczna, a nawet polimeryczna. Zarówno matowa, czy odblaskowa, łatwo zwróci uwagę przechodniów. Dodatkowy błysk reklamie nada zamówienie druku z laminatem. Reklama samochodowa to mobilna reprezentacja Państwa marki w dowolnym terenie.
FOLIE OWV
Folia okienna “one way vision” to zewnętrzna reklama na powierzchnie szyb. Perforowana powierzchnia folii zapewni jej jednostronną przezroczystość, będąc doskonałym rozwiązaniem jako reklama okienna.

Folie OWV to samoprzylepna folia doskonała na samochód służbowy lub autobus jako mobilna reklama. Ostrość kolorów i nieskazitelny wydruk. Sprawdź!

Zastosowanie folii OWV:

-witryny sklepowe
-pojazdy komunikacji miejskiej (np. autobusy, tramwaje) i samochodowe
-salony sprzedaży np. samochodowe
-przestrzenie okienne w biurowcach
-szklane drzwi.

Zachęcamy do wyboru wydruku większej ilości produktów, przy większych nakładach istnieje możliwość negocjacji cen - co pozwoli Państwu osiągnąć lepsze efekty marketingowe i informacyjne. W przypadku, gdy nie posiadają Państwo własnego projektu lub nie wiedzą jak go przygotować polecamy skorzystanie z pomocy naszych grafików. Przygotują gotową do druku propozycję w bardzo atrakcyjnej cenie.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

OBLICZ CENĘ PRODUKTU

Newsletter

Zapisz swój adres e-mail aby otrzymywać informację o nowościach i promocjach w serwisie.