Plakaty

Cena Zamów
Plakaty


Więcej informacji

Plakaty dostępne w gramaturach: 130, 150 i 210g.

Max. szerokość 155 cm.

Wybranie większego rozmiaru oznacza akceptację podziału obrazu.

Plakaty to doskonała, nienachalna forma reklamy, która dociera do dużej liczby odbiorców. W naszej drukarni wydrukujesz plakat imprezowy, koncertowy, filmowy, teatralny czy informacyjny w wielu popularnych formatach począwszy od A3, A2,A1 i A0, po B2, B1, B0 i mniej popularne, ale niezwykle efektowne plakaty typu szarfa. Plakaty drukujemy w wysokiej jakości technologii druku offsetowego, który pozwala na bardzo dobrą reprezentację kolorów w przypadku wydruku zdjęć i grafik. Czarno-biały wydruk również doskonale się prezentuje.
Opinie naszych klientów oraz historia ich firm pokazuje, ze kampanię plakatową zawsze warto uzupełnić o ulotki, które również są dostępne w naszej drukarni online.
Plakat to jedna z bardziej popularnych form reklamy wizualnej. Plakat pełni rolę informacyjno – reklamową. Informuje nas o promocjach, eventach, produktach, itd. Jedno jest pewne - obraz szybciej do nas trafia i na dłużej pozostaje w naszej pamięci.

Zalety i możliwości:
-do użytku wewnętrz­nego i zewnętrz­nego,
-laminowane (mat lub połysk),
-nakle­jone na pianki 5 mm, 10 mm oraz na inne podłoża, tj. PCV, plexi,
-opra­wione w alu­mi­niowe ramki, rurki pla­sti­kowe lub uchwyty mon­ta­żowe.

Zachęcamy do wyboru wydruku większej ilości produktów, przy większych nakładach istnieje możliwość negocjacji cen - co pozwoli Państwu osiągnąć lepsze efekty marketingowe i informacyjne. W przypadku, gdy nie posiadają Państwo własnego projektu lub nie wiedzą jak go przygotować polecamy skorzystanie z pomocy naszych grafików. Przygotują gotową do druku propozycję w bardzo atrakcyjnej cenie.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

OBLICZ CENĘ PRODUKTU
1.00 - 500.00
1.00 - 500.00

Newsletter

Zapisz swój adres e-mail aby otrzymywać informację o nowościach i promocjach w serwisie.