O nas

Twoja drukarnia online – OkeyReklama.pl

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku mamy niezbędne umiejętności, a także narzędzia, aby oferować najwyższą jakość usług w niezwykle atrakcyjnych cenach. Nasza działalność opiera się na wielu segmentach branży. Pierwszym z nich i głównym filarem jest druk wielkoformatowy – począwszy od banerów i druku mesh, przez realizację zleceń na papierze blueback, kończąc na drukowaniu naklejek, fototapet czy roll upu. Dzięki usłudze sklepu internetowego możesz bez wychodzenia z domu w formie online zamówić wszelkie produkty bezpośrednio na OkeyReklama.pl.

 

Ponadto specjalizujemy się w druku cyfrowym ulotek, wizytówek, a także wszelkich innych materiałów reklamowych. Jako doświadczony producent zapewniamy atrakcyjne ceny w połączeniu z wysokim poziomem wytworzenia. W ramach usługi druku offsetowego wykonujemy również druk gazetek promocyjnych, katalogów, a nawet książek. Ponadto Klienci OkeyReklama.pl mogą liczyć na nas w przypadku opracowania i projektowania graficznego – zarówno logotypu, jak i wizytówek. Nie zamykamy się na żadną formę pomocy oraz doradztwa. Jeśli szukasz solidnego Partnera przy nadruku na koszulkach, jesteś we właściwym miejscu!

 

Gadżety reklamowe na najwyższym poziomie

 

Na OkeyReklama.pl zamówisz szereg różnorodnych materiałów promocyjnych. Umożliwiamy realizację opakowań reklamowych, zapewniając najwyższe standardy przy jednocześnie atrakcyjnych cenach oraz szybkości wykonania. Kiedy wybierzesz naszą firmę, masz gwarancję w pełni kompleksowej obsługi, a także doradztwa na każdym etapie procesu współpracy. Dokładamy wszelkich starań, aby łączyć zaangażowanie z nowoczesnymi metodami druku. Ulotki, bannery, papier blueback, mesh – stawiamy na różnorodne rozwiązania, chcąc zaspokoić potrzeby rynku.

 

Najpopularniejsze rodzaje druku w jednym miejscu

 

Poligrafia wielkoformatowa nie ma dla nas tajemnic. W codziennej aktywności wykorzystujemy druk cyfrowy, offsetowy i rolowy, zawsze dobierając optymalne rozwiązania – z dbałością nawet o najmniejsze detale. Indywidualne podejście przekłada się na zadowolenie Klientów. Twoja satysfakcja po sprawdzeniu efektu to nasz priorytet. Umożliwiamy współpracę zdalną – od 1 egzemplarza po kilka milionów sztuk wizytówek, plakatów czy ulotek. Jako producent i profesjonalna drukarnia mamy renomę, która poparta jest pozytywnymi referencjami. Dołącz do grona naszych Partnerów biznesowych! Zapraszamy.


Newsletter

Zapisz swój adres e-mail aby otrzymywać informację o nowościach i promocjach w serwisie.