Formy płatności

Nasza drukarnia oferuje następujące formy płatności:

1. Tradycyjny przelew bankowy.

Nasz sklep gwarantuje, że Państwa dane osobowe dostęp do danych mają tylko powołane osoby a strona jest zabezpieczona stosownym certyfikatem SSL (Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r., w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych, połączenie podczas którego przesyłane są dane osobowe powinno być szyfrowane).

2. Gotówka za pobraniem

W tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Wartość pobrania nie może przekraczać 10 000 zł, płatność większych zamówień musi być realizowana przez przelewy bankowe (lub częściowo przez przedpłatę przelewem, częściowo przez pobranie). Jeżeli to możliwe, towar o wartości powyżej limitu pobrania może być rozdzielony na dwie osobne przesyłki i wysłany na dwa razy, w odstępie jednego dnia.

3. Gotówka

Zamówienie płatne gotówką w momencie odbioru zamówionego towaru w siedzibie firmy przy ulicy Lotniczej 39A.

Sprawdzony Komputer

Komputer za pośrednictwem którego dokonywane są transakcje internetowe, powinien posiadać stosowne zabezpieczenia antywirusowe, zapory ogniowe, aktualizowane na bieżąco.

Znajomość regulaminu sklepu internetowego

Przed rozpoczęciem zakupów należy zapoznać się z regulaminem sklepu internetowego. W szczególności należy zwrócić uwagę na przepisy dotyczące dokonywania płatności, terminów dostawy, możliwości zwrotu zakupionego towaru, reklamacji.


Newsletter

Zapisz swój adres e-mail aby otrzymywać informację o nowościach i promocjach w serwisie.